Рюкзак шкільний каркасний Kite Education Popcorn the Bear PO19-501S

- Готово до відправки
- Код: PO19-501S
2 426 ₴
1 819,50 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
Шкільний каркасний рюкзак Kite Popcorn the Bear PO19-501S з милим плюшевим ведмежатим на ім'я Попкорн допоможе освоювати нові знання із задоволенням. Рекомендується для дівчат 6-8 років, ідеальна модель рюкзака для першого класу.
Рюкзак Kite зовні:
- Ортопедична спинка Ergo Kids з подушечками, що дихають.
- Анатомічні лямки правильної S-подібної форми.
- Нагрудний знімний ремінь – забезпечує щільне прилягання рюкзака до спини.
- Ущільнена гумова ручка, а також ручка-петля.
- Посилене прогумоване дно.
- Світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака – дитину видно на дорозі у темну пору доби.
Рюкзак Kite всередині:
- 1 основне відділення.
- Кишені: 1 передня, 1 внутрішня, 2 бічні на липучці.
- Клапани бічних кишень легко ховаються всередину, перетворюючи їх на відкриті кишені на гумці. Таким чином, в них легко поміщається пляшечка для води або термос.
- Внутрішні роздільники для книг та зошитів.
- Розклад уроків на внутрішній стороні кришки.
- Кольорова підкладка.
Матеріал: міцний поліестер. Матеріал пройшов складні тести на зносостійкість та розриви. Зберігає свої властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час.
Надійна фурнітура - замки легко та плавно відкриваються.
- Розмір 35x25x13 см
- Вага 950г
- Об'єм 11 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 964 г |
| Об`єм | 11.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзаки каркасні |
| Вид | Для початкової школи |
| Рік колекції | 2019 |
| Вік, років | 6 - 8 |
| Рекомендований зріст | S (115-130 см) |
- Ціна: 1 819,50 ₴









