Рюкзак шкільний Kite Education Street racer K21-706S-4 (LED)

- Готово до відправки
- Код: k21-706s-4 (led)
2 642 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
Рюкзак Kite Education Street racer K21-706S-4 (LED)
Розмір, см: 36x29x16,5
Вага, г: 870; Об'єм, л: 15,5;
Шкільний рюкзак Kite Education K21-706S-4 (LED) Street racer — трендовий, легкий і ергономічний. Виконаний з міцного поліестеру. Street racer – унікальний рюкзак! Завдяки LED-елементу на передньому кишені, він світиться і мерехтить! Зі світловідбивною печаткою з трюковим великому BMX рюкзак виглядає неймовірно круто.
З таким ранцем дитина відчує себе особливим!
Полукаркасная модель увібрала в себе все найкраще від каркасних і м'яких. Жорсткі бічні панелі зберігають форму і допомагають дитині підтримувати порядок в рюкзаку. М'яка сторона полегшує загальну вагу до 870 грам.
За свої ортопедичні властивості модель отримала сертифікат німецького Інституту здоров'я та ергономіки IGR. Рекомендована для дітей зростом 115 -130 див.
Світиться LED-елемент на передньому кишені працює в трьох режимах: постійне світіння, повільне і швидке миготіння. Світиться яскравим зеленим кольором.
Рюкзак Kite Education K21-706S-4 (LED) зовні:
- зручна ортопедична спинка з запатентованою системою Ergo Kids: дихаючі м'які подушечки повторюють анатомічну форму спини, зменшуючи навантаження на хребет і поперек;
- широкі S-образні лямки м'яко лягають на плечі, не спадають, сприяють підтримці правильної постави і запобігають виникненню втоми в плечах;
- знімний нагрудний ремінь, що фіксує рюкзак в правильному положенні: вага розподіляється рівномірно, рюкзак не бовтається під час ходьби;
- 1 великий передній кишеню, за розміром адаптований під ланчбокс або пенал;
- 2 бічних кишені на блискавці: для розміщення в них пляшечки чи термоса;
- м'яка ущільнена ручка-переноска і текстильна ручка-петля для підвішування рюкзака через гачок;
- прогумоване посилене дно: не деформується під вагою підручників і легко миється;
- світловідбиваючі елементи з усіх боків – для видимості на дорозі в темний час доби;
- високоякісні зносостійкі блискавки, приємні на дотик пуллеры з гумовим напиленням;
- декор: світиться LED-елемент на передньому кишені, світловідбиваюча друк, тканина «під джинс», бейдж з логотипом Кайт.
Рюкзак Kite Education K21-706S-4 (LED) всередині:
- 1 просторе основне відділення;
- 1 кишеня для планшета з фіксуючим ремінцем на липучці, всередині оздоблений плюшем для захисту екрану;
- 1 кишеня з плюшем для телефону;
- органайзер для канцелярських дрібниць зі знімною ключницею;
- поле для персональних даних;
- брендована міцна підкладка;
- значки-підказки для зручної навігації, що вказують призначення кожного відділення і кишені.
Матеріал: поліестер. Текстиль та блискавки успішно пройшли випробування на зносостійкість і на розрив. Тканина відрізняється стійкістю до вигорання, довго зберігає первинний вигляд, а блискавки працюють легко і плавно.
LED-елемент живиться від пальчикових батарейок типу АА. При дотриманні рекомендацій по експлуатації, пристрій пропрацює більше 3000 годин. Щоб змінити режим світіння, а також включити або вимкнути LED-елемент, скористайтеся кнопкою перемикання. Ознайомтеся з докладною інструкцією та технікою безпеки на бирці.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер
Розмір, см: 36x29x16,5
Вага, г:870
Об'єм, л: 15,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Вага | 870 г |
| Об`єм | 15.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (ріст) | S(115-130 см) |
- Ціна: 2 642 ₴









