Рюкзак GoPack Education 113-8 Game zone GO21-113M-5

- Менше 5 од.
- Код: GO21-113M-8
1 031 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
З чого зроблені хлопчики? З футболу, скейту, з «Хей, бро!» і комп'ютерних ігор. А значить, м'який шкільний рюкзак GO21-113M-5 стане їм до душі. Крім того, він легкий, стильний і місткий. Рюкзак призначений для хлопчика 6-10 років (зростом від 130 до 145 см). Він підкорить дитину своїм зовнішнім виглядом і переконає батьків у надійності і функціональності.
Особливості рюкзака GO21-113M-5:
- Анатомічна спинка з м'якими подушечками.
- Широкі і зручні лямки, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- Рюкзак м'який, легкий (всього 450 г) і при цьому місткий.
- 2 відділення на блискавці: для зошитів, підручників, канцелярії — вміститься все і навіть трішки більше.
- Внутрішні роздільники, кишеня для ноутбука або планшета, органайзер — допомагають акуратно складати речі.
- Велика передня кишеня для пенала або ланчбокса.
- 2 бокові кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.
Що сподобається дітям:
Сучасний дизайн, практичний чорний колір з яскравими деталями. На передній кишені — об'ємний друк всього того, що так люблять хлопчаки. Колір декору повторюється в кольорі блискавок і пуллерів рюкзака — це виглядає дуже стильно. У той же час рюкзак пасує і до джинсів, і до більш стриманого шкільного костюму. З таким рюкзаком за плечима відчуваєш себе непереможним!
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко і плавно.
- Світловідбиваючі елементи піклуються про те, щоб дитину було видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнено. Завдяки цьому воно не прогинається під вагою книг.
- Основний матеріал: міцний поліестер, який готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру в тон рюкзака.
Шкільний рюкзак GO21-113M-5 допоможе хлопчикові знайти спільні теми для розмов з однокласниками. І, звичайно ж, подбає про книги і канцелярію, при цьому не буде здійснювати додаткове навантаження на хребет дитини, завдяки легкій вазі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 450 г |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 031 ₴










