Шкільний набір Kite 7 в 1 Education Be Friends SET_K26-555S-3-7

- В наявності
- Код: SET_K26-555S-3-7
5 457 ₴
4 957 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
В шкільний набір Kite 7 в 1 Education Be Friends SET_K26-555S-3-7 входить:
- Шкільний рюкзак Kite Education Be Friends K26-555S-3
- Сумка для взуття Kite Be Friends K26-601M-7
- Пенал шкільний Kite Be Friends K26-622-3
- Шкільна текстильна сумка А4 K26-589-1
- Гаманець K26-598-1
- Пляшечка для води (не входить в ціну - даруємо до комплекта)
- Ланчбокс (не входить в ціну - даруємо до комплекта)
Набір шкільний Kite SET_K26-555S-3-7 – це капсульний комплект для навчання. Найголовніші шкільні аксесуари, які будуть поруч цілий рік.
У цьому наборі вони бездоганно поєднуються між собою. Вам більше не потрібно витрачати час, підбираючи аксесуари – ви одразу отримуєте круту продуману капсулу. Це тріо просто створене одне для одного та неймовірно стильно виглядає в тандемі. Дитина буде в захваті, адже її шкільний лук буде неперевершеним.
1. Каркасний рюкзак Kite K26-555S-3 – ортопедична модель, створена для дітей, які йдуть до школи в 6 років. Він найлегший та наймініатюрніший з каркасних рюкзаків. Ідеально підходить для першокласників.
Модель схвалена німецьким Інститутом Здоров'я і Ергономіки IGR. Рюкзак рівномірно розподіляє вагу, знижує навантаження на плечі, спину та поперек. Рекомендований для дітей зростом від 115 до 130 см. Каркасні моделі допомагають непосидам підтримувати канцелярію в акуратному вигляді: жорсткі панелі захищають книги і зошити від пошкоджень.
Фішка цього рюкзака — нашивка з липучкою, яка дає можливість легко змінювати його дизайн під настрій. Бейджі кріпляться на липучку, що дозволяє швидко кастомізувати рюкзак у будь-якому стилі.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids: м'які дихаючі подушечки, які повторюють природні вигини спини, знижуючи навантаження на поперек;
- анатомічні широкі лямки S-подібної форми, комфортні для плечей;
- знімний нагрудний ремінь надійно фіксує рюкзак, допомагаючи рівномірно розподілити вагу;
- ущільнена ручка-переноска та ручка-петля;
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса;
- посилене прогумоване дно з ніжками;
- світловідбивні елементи з усіх боків – для безпеки в темний час доби;
- декор: гумові бейджі на липучці, гумовий брелок-підвіска.
Рюкзак всередині:
- просторе та містке основне відділення;
- внутрішні роздільники для підручників та зошитів з фіксуючою резинкою;
- відділення для телефона з плюшевою підкладкою;
- поле для персональних даних;
- міцна брендована підкладка.
2. Пенал Kite K26-622-3 — містка модель для першокласників. Завдяки резинкам для фіксації канцелярії, усередині завжди буде порядок.
Особливості:
- 1 відділення з 2 відворотами;
- резинки для організації канцтоварів;
- дуже місткий, має надійну фурнітуру.
>3. Сумка для взуття K26-601M-7.
Особливості:
- 1 основне відділення для взуття;
- передня кишеня на блискавці;
- петля для вішалки – для зручного зберігання;
- легко закривається – затягується шнурками;
- матеріал – поліестер: міцний та простий у догляді;
- світловідбивні елементи для видимості в темну пору доби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Так |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 36.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 15.5 см |
| Вага | 950 г |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Шкільні набори |
| Вид | Для початкової школи |
| Рік колекції | 2026 |
| Ліцензія/Серія | KITE |
| Рекомендований зріст | S (115 - 130 см) |
- Ціна: 4 957 ₴











