Шкільний набір Kite Education Goal SET_K26-763S-3 рюкзак, пенал, сумка,ланчбокс, пляшка для води

- В наявності
- Код: SET_K26-763S-3
4 425 ₴
3 825 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
Набір шкільний Kite SET_K26-763S-3 рюкзак + пенал + сумка для взуття + ланчбокс +пляшка для води – це базовий капсульний комплект для навчання.
Найголовніші шкільні аксесуари, які будуть поруч цілий рік. У цьому наборі вони бездоганно поєднуються між собою, адже представлені в єдиному дизайні. Вам більше не потрібно витрачати час, підбираючи аксесуари, які бездоганно пасуватимуть до рюкзака – ви одразу отримуєте круту продуману капсулу. Адже це тріо просто створене одне для одного та неймовірно стильно виглядає в тандемі. Дитина буде у захваті!
1. Рюкзак шкільний Kite K26-763S-3 – трендова модель для початкової школи. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави. Модель рекомендована для дітей віком 6-8 років та зростом 115 – 130 см.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками повторює природні вигини спини;
- комфортні дихаючі лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки;
- велика передня кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на резинці;
- м'яка ущільнена ручка-переноска і текстильна ручка-петля;
- ущільнене прогумоване PU-дно, яке легко миється;
- світловідбивні елементи з 4 сторін;
- надійна фурнітура;
- декор: липучка з об'ємним друком, бейдж з комбінованих матеріалів, нашивка, брелок-підвіска з комбінованих матеріалів.
Рюкзак всередині:
- 2 відділення;
- кишеня для телефона з плюшем;
- внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою – для зошитів і книжок;
- зручна знімна ключниця;
- поле для персональних даних власника;
- міцна брендована підкладка.
2. Шкільний пенал Kite K26-599-4 – супер-зручна, містка та стильна модель.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою;
- органайзер із фіксуючою резинкою;
- компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
- сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
- міцна брендована підкладка.
3. Сумка для взуття Kite K26-601M-4 – незамінний аксесуар для кожного школяра.
Особливості:
- 1 відділення – містке та просторе;
- передня кишеня на блискавці – додатковий відокремлений простір для речей;
- петля для вішалки – для зручного зберігання;
- легко закривається – затягується шнурками;
- матеріал – поліестер: міцний та простий у догляді;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Так |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 27.5 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Об`єм | 13.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Шкільні набори |
| Вид | Для початкової школи |
| Рік колекції | 2026 |
| Ліцензія/Серія | KITE |
| Вік, років | 6 - 8 |
| Рекомендований зріст | S (115 - 130 см) |
- Ціна: 3 825 ₴











