Шкільний набір GoPack 5 в 1 Education Fluffy Kitten go25-165s-2

- Менше 5 од.
- Код: Set_ go25-165s-2
3 299 ₴
2 870,13 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
Шкільний набір GoPack 5 в 1 Fluffy Kitten GO25-165S-2 для школярів 6-8 років, зрістом від 115 до 130 см
- Напівкаркасний рюкзак GoPack GO25-165S-2
- Сумка для взуття Kite
- Пенал Kite
- Ланчбокс Kite 420 мл
- Пляшка для води Kite 530 мл
Напівкаркасний рюкзак GO25-165S-2 призначений для школярів 6-8 років (зростом від 115 до 130 см). Ця модель привертає увагу дітлахів стильним сучасним дизайном, а батьків порадує чудовою якістю та продуманим функціоналом.
Рюкзак GoPack — це зручність і легкість. Він має ортопедичну спинку, яка підтримує поставу. Жорстка передня панель надійно тримає форму та захищає вміст рюкзака, а м’які боковинки роблять рюкзак легким. Така продумана конструкція забезпечує максимальну зручність при полегшеній вазі. З ним дитині буде легко підтримувати канцелярію в охайному вигляді, а батькам — бути спокійними за комфорт і здоров’я малечі.
Особливості рюкзака:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками, які щільно прилягають до спини та повторюють вигини хребта.
- Широкі та зручні S-подібні лямки м’яко лягають на плечі.
- Нагрудний ремінь зі зручною застібкою – збалансовує вагу та фіксує наплічник у зручному положенні, щоб він не гойдався, коли дитина рухається.
- М'яка ущільнена ручка, ручка-петля – для зручного зберігання.
- Стильна обтічна форма «мушля» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцтоварів допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або термоса.
- Декор: ефектний об'ємний друк, плюшеві елементи, гумова підвіска.
На що варто звернути увагу батькам:
- Блискавки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Металеві пулери на застібках зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі у темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками, завдяки цьому воно менше брудниться.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод.
- Всередині підкладка із міцного поліестеру.
Рюкзак допоможе привчити дитину до порядку та акуратності завдяки продуманому функціоналу. Висока якість рюкзака витримає активний шкільний темп, а яскравий дизайн завжди підніматиме настрій.
Шкільний пенал Kite K24-667-3 – стильна та практична модель, виготовлена з міцного поліестеру. Пенал неймовірно легенький та компактний – займає мінімум місця в рюкзаку. Містить об'ємне відділення на блискавці, де легко знайти усі необхідні канцелярські предмети: відкрив застібку – і все мов на долоні! Ідеальний варіант для тих, хто цінує лаконічність та максимальну простоту у використанні.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення на блискавці – для письмового приладдя та дрібниць;
- розмір: 19х7х6,5 см – легкий та неймовірно компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби;
- матеріал – поліестер: зносостійкий та міцний;
- усередині – міцна брендована підкладка;
- трендове оздоблення.
Сумка для взуття Kite K24-601M-11 виготовлена з міцного поліестеру. Незамінний аксесуар для кожного школяра: у ній дуже зручно носити та зберігати змінне взуття та форму. Маст-хев для фізкультури, танців та спортивних секцій. Сумка неймовірно легенька та компактна, у складеному вигляді поміститься навіть у кишені.
Особливості:
- 1 відділення – містке та просторе;
- передня кишеня на блискавці – додатковий відокремлений простір для речей;
- петля для вішалки – для зручного зберігання;
- легко закривається – затягується шнурками;
- матеріал – поліестер: міцний та простий у догляді;
- розмір: 46x33 см – оптимальне розміщення пари взуття;
- стильний дизайн;
- можна зібрати капсульну колекцію з рюкзаком та пеналом;
- призначена для перенесення та зберігання спортивного взуття та одягу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Так |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 34.5 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 700 г |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Шкільні набори |
| Вид | Для початкової школи |
| Рік колекції | 2025 |
| Вік, років | 6 - 8 |
| Ліцензія/Серія | GoPack |
- Ціна: 2 870,13 ₴











