Пенал шкільний Kite Likee LK22-662-1

- Менше 5 од.
- Код: LK22-662-1
384 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
Шкільний пенал Kite LK22-643 виконаний із міцного поліестеру. Він дуже стильний і практичний, у популярному підлітковому форматі. Для максимальної зручності й акуратного зберігання канцелярії передбачені 2 відділення на блискавці: одне — основне (для ручок і олівців), друге — для канцелярських дрібниць. Незамінний помічник на заняттях і дбайливий охоронець письмового приладдя стане улюбленим аксесуаром школяра. Серед яскравих переваг цієї моделі: компактний розмір, чудова функціональність і стильне оформлення.
Трендовий ліцензійний дизайн Likee підніматиме настрій на уроках і мотивуватиме вчитися із задоволенням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком LK22-949M — створіть неперевершений шкільний лук.
Еталонна європейська якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно та надійно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 2 відділення на блискавці — 1 велике й 1 менше;
- розмір: 20х7х4 см – місткий та компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – щоб пенал довго тішив бездоганною місією;
- матеріал — зносостійкий поліестер, всередині — міцна брендована підкладка;
- текстильна ручка-петля — пенал зручно носити в руці;
- стильний ліцензійний дизайн Likee – для натхнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 45 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
- Ціна: 384 ₴


