Кошик
1040 відгуків

Інтернет-Магазин "Скайт"

+380 (66) 978-63-32
Дмитро
+380 (93) 281-27-28
Viber

Сертифікат Kite

Остерігайтеся підробок. Купуйте тільки оригінальний Kite!

Рюкзаки Кite створюються вже понад десятиліття. Команда розробників працює над якістю й безпекою рюкзаків. Тому шкільні та повсякденні моделі мають запатентовані ортопедичні спинки Ergo Kids, Ergo Back, Ergo Flex, Ergo Teens і Air Comfort. Конструктори та дизайнери бренда Kite постійно працюють над поліпшенням функціоналу рюкзаків, удосконалюють спинку та лямки, роблячи їх безпечними для навантажень на хребет, підвищують надійність швів, вибирають найкращі тканини та фурнітуру, розробляють актуальні сучасні дизайни.

Не секрет, що популярні торгові марки, які завдяки інвестиціям у розробку продукту створюють привабливі товари, рано чи пізно починають підробляти. Бренд Kite — не виняток. На ринку стали з'являтися копії та підробки популярних моделей рюкзаків Kite. Для захисту інтересів наших покупців, і зокрема батьків, які довіряють нам здоров'я своїх дітей, ми реалізуємо Програму авторизованих роздрібних продавців. Оригінальна продукція Кite продається винятково через них.

Ми дбаємо про те, щоб ви купували оригінальну продукцію Kite і залишалися задоволені якістю.

Рюкзак ТМ Кite забезпечить здорову поставу вашої дитини, буде зручним, функціональним, слугуватиме не один рік і щодня даруватиме радість своєму власникові. Купуючи продукцію Kite за ціною, набагато нижчою від представленої на нашому інтернет-ресурсі, ви ризикуєте придбанню підробки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner