Товар прийшов швидко. Якістю задоволена, термос тримає температуру більше 8ми годин(хоча в описі 6), пляшка для води має гарний вигляд, без сторонньго запаху, не протікає. Дуже чемний продавець, перед відправкою подзвонив. Магазином задоволена, рекомендую!
Товар прийшов швидко. Якістю задоволена, термос тримає температуру більше 8ми годин(хоча в описі 6), пляшка для води має гарний вигляд, без сторонньго запаху, не протікає. Дуже чемний продавець, перед відправкою подзвонив. Магазином задоволена, рекомендую!
не рекомендую даний магазин та продавцч