Скарбничка Kite Grey cat Сіра 15х13х13 см K23-498-3

- Готово до відправки
- Код: K23-498-3
565 ₴
410 ₴
- +380 (93) 281-27-28Viber
Скарбничка Kite K23-498-3 Сірий Котик – оригінальна та функціональна. Вона допоможе дитині накопити гроші на омріяну покупку та стильно прикрасить інтер’єр. Це ефектний подарунок, який приноситиме користь та даруватиме радість протягом багатьох років.
Скарбничка виготовлена з міцного високоякісного пластика. Вона дуже містка та практична. Має отвір для монет та зручний клапан для вилучення вмісту. А отже, щоб дістати свої накопичені «скарби», дитині не доведеться розбивати чи пошкоджувати скарбничку. Її можна використовувати повторно нескінченну кількість разів.
Завдяки оригінальній формі, скарбничка підніматиме настрій та прикрашатиме інтер’єр. Сірий котик – дуже милий та симпатичний. Це одночасно крута функціональна річ та цікава іграшка. Скарбничка представлена в зручній та ефектній картонній упаковці, відмінно підходить в якості подарунку для дітей та підлітків.
Особливості:
- містка та ємна, має розмір 13*13*15 см;
- виготовлена з високоякісного міцного пластику;
- має клапан для зручного вилучення вмісту, її не треба розбивати, а цикли використання необмежені;
- дизайн у вигляді котика – стильний та оригінальний;
- презентабельна упаковка – яскрава картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Тварини |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рік колекції | 2023 |
- Ціна: 410 ₴




